Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jméno: M.Shadows

Pravé jméno: Matt Sanders

matt

Datum Narození: 31.7.1981

Nástroj:Hlas

Info o Mattovi:

"On je fakt skvělej. Je to ten nejlepší frontman jakej vůbec může bejt. Skvělej zpěvák a je fakt kreativní." Synyster Gates

M.Shadows byl dříve v punkové kapele Successful Failure, kde napsal song "Streets", který později nahrál v Avenged Sevenfold.

Měl dlouholetý vztah s Val DiBenedetto, chodil s ní šest let, od dvanácti let (pozn.Wiky-by mě zajímalo co spolu v těch dvanácti dělali). Matt napsal rytmické balady Warmness on the Soul (Sounding the Seventh Trumpet) a Seize The Day(City of Evil) jenom pro ni. Val si zahrála v obou videoklipech hlavní postavu (pozn. Wiky-kdo viděl Seize the Day tak je mu jasný jak Val vypadá. Podle mě není sice nejkrásnější, ale zase úplně škaredá taky není, prostě normální holka.)

Když A7X představovali svojí desku ve Velké Británii něco se v Mattovi zlomilo a on najednou změnil svůj styl zpěvu ze srdceryvného řvaní na deskách, které vyšli před City of Evil. Před touto změnou byl jeho hlas jednotvárný, ale rychle se zdokonalil a začal zpívat čistě a melodicky, i když něco z toho metalového chrapláku tam pořád je. V téhle věci mu hodně pomáhal hlasový poradce Ron Anderson. Nicméně, když se Matt prali proč přestal se svým řvaním, odpověděl: "Protože to bylo něco co už jsem dál nechtěl dělat. Pořád můžu křičet, (Ron mi taky pomohl v tom naučit se pořádně křičet), ale už mi to nějak nesedí. Dřív jo, ale teď prostě ne. Nevím čím, ale prostě to tak je."

Ron Anderson, který pracoval i s takovými hvězdami jako jsou Axl Rose (Guns 'n' Roses), Scott Weiland (Valvet Revolver) nebo Chris Cornell (Soundgarden) pomáhal M.Shadowsovi vyřešit jeho 'špatné vysoké polohy, nezajímavou barvu, nebo nízký rozsah', které byli typické pro jeho idoly. No jeho změna sice zklamala skalní fanoušky, spousta z příznivců hardcoru se obrátila k Mattovi zády, protože jejich miláček už nezněl tak jako dřív, ale nakonec i ti museli uznat, že teď Matt zpívá o moc líp než dřív.

Fakta

Mattovo první tetování si udělal když mu bylo 15 a jeho nejoblíbenější je obal z alba Sounding the Seventh Trumpet, který si nechal vytetovat na hrudník a velký netopýr na břiše.

Matt opustil katolickou školu s bubeníkem A7X The Revem (pozn. Wiky-No vidíš já ti řikala, že tam chodil s Revem, ale sekla jsem se se Zackym:D). Je alergický na trávu a na střední škole hrál závodně basket. Matt řekl, že by ho hrál profesionálně, kdyby nebyl v Avenged Sevenfold (pozn.Wiky- No a kdyby A7X náhodou skončili, což se pevně věřim nikdy nestanu, tak má Matt postaráno o kariéru, bude hrát s Michalem Jordánem:D.)

Shadows často nosí šátek, přes který má kšiltovku, za další nosí stříbrné nebo zlaté a občas i diamantové nandavací špičáky, které můžete vidět v klipu Beast and the Harlot. (pozn. Wiky-jsou fakt cool.)

Jméno:Johnny Christ

Vlastní jméno: Johnny Sewerd/Gera

Johnny

Datum narození:18.11.1984

Nástroj:baskytara

"Žije ve správný době. Měli jsme hodně basák, ale on je z nich nejlepší." -Zacky Vengeance

Johnny Christ je třetím basákem Avenged Sevenfold, přišel v roce 2002. Před ním hrál v kapele Justin Sane, kterého kluci vyhodili hned po natočení Sounding the Seventh Trumpet, protože začal brát drogy. Johnny bral jeho místo, nejdřív jako vedlejšák, ale teď je to baskytarista A7X na plný úvazekJ.

Fakta

Johnny se narodil v Polsku, ale žije na Huntington Beach v Orange Country.

Potkal kluky díky Zackyho bráchovi Matthewovi, který s ním chodil do školy(pozn. Wiky-Kdo to nepochopil tak Zacky je nejmladší z kapely, páč je ročník 84).

Johnny je jediný člen kapely, který má potetovanou jen jednu paži. (pozn.Wiky-a co

mi dalo práce přijít na to co ta anglická věta znamená:D)

Jméno:The Reverend

Vlastní jméno:Jimmy Sullivan

Datum narození:9.2.1981

the rev

Nástroj:bicí

Info

"The Rev je hudební génius. Je to skvělej textař, bubeník a zpěvák. Tenhle kluk má v sobě víc talentů dohromady než kdokoli v týhle kapele."- M.Shadows

(pozn.Wiky-Sama za sebe musim říct, že Matt má naprostou pravdu. Revovo bubenický umění se fakt nedá přehlídnout. A na mim žebříčku bubeníků je na druhym místě po Travičovi Barkerovi, a navíc když vidíte v nějakym klipu jak je za těma bubnama cool, tak si fakt musíte řikat "Páni, ten kluk tam prostě patří" a navíc jeho triky jsou moc hustýJ)

The Rev (zkratka pro The Reverend Tholomew Plague) je bubeník a občasný zpěvák A7X. Nastoupil do katolické školy spolu s M.Shadowsem a taky je spolu ve třetím ročníku vykopli. Je to člen projeku Pinkly Smooth (kde je pod jménem Rathead)(pozn. Wiky-Co maj furt všichni s těma krysama? Danny je Ratleg…), spolu se Synysterem Gatesem a je taky členem surf-punkové kapely Ballistico, kde má roli hlavního zpěváka a ne bubeníka. Před Avenged Sevenfold a Pinkly Smooth hrál The Rev ve třetí sestavě kapely Suburban Legends.

Fakta

Většinu zadních hlasů v demíčkách Avenged Sevenfold zpíval právě The Rev.

V songu Lips of Deceit z alba Soundung the Seventh Trumpet nazpíval skoro všechny vokály.

Před A7X pracoval a bydlel v prádelně.

Pořád zkoušel žít ve svém autě.(pozn.Wiky-pěkná kravina, ale to je tam fakt napsaný

Jméno:Zacky Vengeance

Vlastní jméno:Zack Baker

Datum narození: 11.12.1981

zacky

Nástroj:levoruká kytara

Info

"Zacky je bláznivý génius, skladatel a veškerém svůj talent dává do cool kapely." -M.Shadows

Zacky Vengeance je levoruký kytarista kapely. Sám se naučil na kytaru, když mu bylo 13. Na CD Walking the Fallen hraje Zacky hlavní kytaru.

Zacky a M.Shadows založili kapelu když byli na střední škole. Na konci roku 2005 Zacky vydal svojí kolekci oblečení Vengeance University

Fakta

Zacky je napůl Němec a napůl Ital.

Miluje sushi a všechno italský.

Jednou hrál v kapele s názvem MPA.(pozn.Wiky-Nějak mi nedochází co je na tom vtipnýho)

Zacky nosí trenkoslipy.

Vymyslel zkratku 'A7X'

Jeho mladší brácha Matthew kluky seznámil s nynějším baskytaristou johnym Christem.

Zacky má psa, kterej se jmenuje Ichabod Vengeance. Ichabod má vlastní MySpace, opravdu. (pozn.Wiky- asi se po něm začnu pídit a přidám si ho do přátel:D)

Jméno:Synyster Gates

Vlastní jméno: Brian Elwin Haner Jr.

syn

Datum narození:7.7.1981

Nástroj:Hlavní kytara

"Synyster je opravdu pán. Je to ten nejlepší kytarista jakýho jsem kdy potkal a ještě k tomu dobře vypadá. Je fakt sexy. Je napůl Němec a nosí cool klobouky." -The Rev

(pozn.Wiky-Revvie naprosto souhlasim. Synnie má nejlepší kytarový sóla jaký jsem kdy slyšela a díky němu jsem vlastně začla A7X poslouchat. Když jsem viděla klip Bat Country a to jeho úžasný sólo tak jsem si hned musela stáhnout tu písničku a pak jsem si stáhla i další a zjistila, že A7X jsou fakt moc dobrá grupa, no a samozřejmě se mi líbí i Synnieho vzhledJ. Kdo by taky nebyl tuhej do takovýhleho krasavce;).)

Synyster Gates je pravoruký kytarista (a zpívá zadní vokály) Avenged Sevenfold. Je členem Pinkly Smooth, což je jeho projekt s The Revem, což je taková skupinka lidí, která hraje na kytaru. Syn má muzikální minulost, když byl malý tak chodil do kroužku kde se studoval Jazz (pozn.Wiky-už ho vidim jak tancuje v lakýrkách a troubí na stříbrnou trubku). Jeho rodiče Brian Snr. A Suzie jsou oba profesionálními muzikanty.

"Já jsem Synnieho učil hrát na kytaru když mu bylo deset a můžu vám říct, že za těch deset let kdy se to učil byl pořád lepší a lepší. Teď učí spíš on mě. Je to šílený jak rychle se vyšvihl na vrchol, já a Syn jsme spolu napsali song pro film 'Payback', kde hraje C. Thomas Howell, Synovi bylo tehdy dvanáct. Byl to punkový song, pokud si dobře vzpomínám" -Synnieho táta